8 / 2018 – nové domovy – návštěva u Dixii, Desire a Caspera

Během měsíce srpna jsme navštívili  některá štěňata z našich odchovů. Na Moravě jsme navštívili fenku Dixii a ve středních Čechách fenku Desire alias Annie, štěňata našeho letošního odchovu „D“. Obě fenky jsou nyní  5-ti měsíční uličnice a rozhodně rostou do krásy. Tmavé znaky Dixie velmi vybledly a mají světle zrzavou barvu. Desire je téměř bílá. Obě jsou zdravé a stále při chuti, což je to nejdůležitější. V nových domovech se mají skvěle z čehož máme velkou radost.

Dále při návratu z výstavy v Mladé Boleslavi jsme navštívili sourozence naší Cassii, „pejska“ Caspera. No, pejsek asi není již ten správný výraz.  Z Caspera (2,5 roku) je nádherný majestátní pyrenej budící velký respekt. Spolu s  Cassie se na zahradě pěkně vyřádili. A aby toho nebylo málo, tak na závěr nám ještě Cassie připravila překvapení. V rámci hrátek s Casperem skončila celá  v bazénu. Opět ostuda. Ta minulá ostuda byla, když Letina s Belindou pro změnu vlezli do jezírka s bahnem. Pak jsme celou cestu domů autem museli větrat ten zápach. Je zajímavé, že domácího psa takového věci nenapadnou, ale naše dámy ano.  Jinak Casperovi se daří velmi dobře a je v pořádku.

Tímto páníčkům děkujeme za milé přijetí a popovídání si a za možnost vidět naše odchovance. Přejeme mnoho radosti a krásných chvil s tímto nádherným plemenem.

A teď pár obrázků.

DIXIE

DESIRE alias Annie

CASPER