CLUB SHOW - The Club of the Pyrenean Breeds, Klub pyrenejských plemen - BRNO, Kadlcův dvůr, CZ - 16.10. 2021

Říjnová klubová výstava je naší letošní poslední výstavou. Na výstavu jsme tradičně vyrazili o den dříve, v pátek. Přihlášena byla Eleanor a Cassie. Beluška zůstala doma. Na výstavě jsme se potkali s Dustym, Coudym a jeho potomkem,  pejskem Foor Coudy from Pyrlandia. Řekl bych, že výstava se opět povedla, pohodová přátelská nálada, slunečné počasí a poměrně teplo na říjen.  Na výstavu bylo přihlášeno celkem 75 psů - 7 x KTO,  49x PHP, 12x PM, 6x POD a 1x POK. Bohužel, díky covidu byla slabší zahraniční účast. Posuzovatelem pro PHP byla italská rozhodčí a současně i chovatelka PHP p. Elena Vespa a posuzovatelem ostatních plemen zastřešených klubem p. Zdenka Jílková.  Ve fotogalerii jsou se souhlasem KPP, použity některé fotografie z oficiálního alba KPP.      

ELENA VESPA

ITALY

ROZHODČÍ JUDGE

Eleanor Babylon Bohemia

Třída otevřená, Open class

Hodnocení : Výborný 2, Excellent 2,  res. CAC  

Z posudku - 2,5 roku, pěkně vyvinutá fena, korektní z profilu potřebuje trochu více nabrat hmoty, široká lebka, výraznější čelní kost, potřebuje plnější výplň pod očima, výborný pigment, pěkné oko, pěkný kruh, správná horní linie, správné zaúhlení lopatky, dostatečně zaúhlená pata, potřebuje silnější paty, správné paspárky a délka ocasu, větší vzadu, pravidelný pohyb. (ve třídě celkem 11 fen)     .

Cassie Babylon Bohemia

Třída vítězů, Champion class

Hodnocení : Velmi dobrý 1, Very Good 1  

Z posudku - 5,5 roku, celkově pekná stavba, pěkně se předvádí, široká lebka, čumák by mohl být plnější, potřebuje tmavší oko, správné ucho, kompletní chrup, nůžkový skus, správná z profilu, správné zaúhlení a horní linie, správné zaúhlení paty, správné paspárky, dostačující délka ocasu, velmi dobrá povaha, užší vpředu v pohybu, pravidelný pohyb s volnějším hřbetem, z důvodu barvy oka hodnoceno VD   

Naše odchovy

Client Logo
Coudy Babylon Bohemia třída otevřená / Open class

Výborný 1 , Excellent 1, CAC, BOS (11 psů ve třídě)

Client Logo
Dusty Babylon Bohemia třída šampionů / Champion class

Dobrý , Good

Client Logo
Foor Coudy From Pyrlandia třída šampionů / Champion class

Velmi dobrý , Very Good (potomek Coudy Babylon Bohemia)

Galerie


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *