CLUB SHOW - The Club of the Pyrenean Breeds, Klub pyrenejských plemen - Počátky, Letohrádek sv. Vojtěch, CZ - 22.4. 2023

Klubová výstava klubu KPP je naší letošní druhou výstavou. Na výstavu jsme tradičně vyrazili o den dříve, v pátek. Přihlášena byla Eleanor  a náš dorostenec Ursius.  

Klubová výstava se opět povedla, velká účast, skvělé  slunečné počasí , pohodová atmosféra, prostě parádní sobota. Španělský rozhodčí specialista na pyr. plemena, chovatel PM. Výstavní účast - celkem 85 psů ( PHP 57, PM 11, KO 8, PO 8+1) silné zastoupení v našich třídách PHP.  Organizačně, jako již tradičně, vše v pohodě a bez problémů. Za to opět velký dík výboru KPP. A výsledky našich psů výborné.

Ve fotogalerii jsou se souhlasem KPP, použity některé fotografie z oficiálního alba KPP a také fotky některých návštěvníků výstavy. Dělujeme.      

RAFAEL MALO ALCRUDO

SPAIN

ROZHODČÍ JUDGE

Eleanor Babylon Bohemia

Třída otevřená, Open class

Hodnocení : Výborný 2, Excellent 2, res. CAC  

Z posudku - typická samičí, mezinárodní úroveň, krásná hlava, velmi pěkný výraz, dobrá kvalita srsti, dobrá žebra, dobrý kohoutek a krk, výborná horní linie, dobré zaúhlení vzadu, ekonomický volný pohyb, výborná povaha ( ve třídě 9 fen).

Ursius de Plaine Sapin

Mezitřída , Intermediate Class

Hodnocení : Výborný 1, Excellent 1, CAC, Klubový vítěz / Club Winner  

Z posudku - typický samec vysoké kvality, ještě mladý, dobrá ramena, výborná horní linie a kříže, dobré zaúhlení vzadu, dobrá kvalita srsti, pigment okolo očí by mohl být lepší, vynikající povaha (ve třídě celkem 4 psi)     .

Galerie


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *